Hakkımızda

Kendi sektöründe Türkiye’de üretici ve ihracatçı şirket olma hedefiyle kurulmuş olan Tekvim Kardeşler Otomotiv, 22 yıllık ticari deneyimi, modern üretim teknikleri ve güçlü satış ekibiyle bugün oto kaporta yedek parça imalatında sektörünün lider şirketlerinden biri durumundadır. Oto kaporta yan sanayi ve kaporta aksamları alanında otomobil piyasasına uzman kadrosuyla gururla ve titizlik içinde üretim yapmaktadır.

Misyonumuz

Denemeye, sürekli öğrenmeye, yenilikçiliğe, üretkenliğe, takım çalışmasına, müşteri memnuniyetine önem veren şirket kültürünü oluşturmak, bu kültürü etkin şekilde yönetmektir. Tekvim Kardeşler Otomotiv ürün gamına her geçen gün yeni ürünler ekleyerek sektörde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Vizyonumuz

Kurmuş olduğu organizasyonu güçlü bir sinerjiye çeviren Tekvim Kardeşler Otomotiv, üretken, yenilikçi ve disiplinli bir yönetim anlayışıyla, uluslararası toplumla uyum içerisinde sürekli büyümeyi ilke edinmiştir. Firmamız, gündüz çalışan ticari araç müşterilerinin kaporta bakım ve onarımını mesai saati dışında yapmaktadır. Her türlü özel kaporta aksamını (eski model veya klasik model) imalatını yapmaktadır.
Mümin Tekvim
Yön. Kur. Bşk.